Po shfaqen krejt 3 përfundimet
17"
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
39 900 L – 49 900 LInterval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
MSI Vector 17 HX 17” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4080/12GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vector 17 HX (A14VHG-649US) |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA RTX 4080 12GB |
| Ekrani | 17″ QHD+ 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
