Po shfaqen krejt 3 përfundimet
17"
HP OmniBook 7 17-DC0073 17.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Ultra 7-258V, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook 7 17-DC0073 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 Cores (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 (8500 MHz) |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Screen | 17.3″ Full HD, Touchscreen |
| GPU | NVIDIA RTX 4050 6GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Vector 17 HX 17” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4080/12GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vector 17 HX (A14VHG-649US) |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA RTX 4080 12GB |
| Ekrani | 17″ QHD+ 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
