Po shfaqet përfundimi i vetëm
19"
Onyx Healthcare INC. 19″ FHD Touchscreen POS Terminal, Intel i7, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Pos Onyx |
|---|---|
| Model | Healthcare INC. |
| Procesori | Intel Core i7-3555LE, 2 Core (3.20GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 4000 |
| Ekrani | 19″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |