Po shfaqen krejt 2 përfundimet
22"
Dell OptiPlex 5260 22″ FHD Touchscreen Desktop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5260 |
| CPU | Intel Core i5-8500 (6 Core / Turbo Boost 4.10 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 22 inch FHD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Spectra PowerTwin 121C AiO 22” FHD Touchscreen PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 128GB SSD, Intel HD 520
Në Stok
| Brand | Spectra |
|---|---|
| Modeli | PowerTwin 121C AiO |
| Procesori | Intel Core i5-6300U, 2 Core (3.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Ekrani | 22″ Full HD Touchscreen |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Lidhjet | USB/HDMI/VGA |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |