Po shfaqet përfundimi i vetëm
22"
HP 290 G9 Pro Tower Business Desktop, HP P22v G5 22” FHD Monitor Profesional, Intel i3 Gen12, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | 290 G9 Pro Tower |
| CPU | Intel core i3-12100 (4 core 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Monitor | HP P22V G5 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Input | HDMI/VGA |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
