Po shfaqen krejt 2 përfundimet
27"
HP 27-CR0307C AiO 27″ FHD Touchscreen Business, 16GB DDR5, 1TB SSD, AMD Ryzen 5, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0307C AiO |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U, 4 core (4.3GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| OS | WIN11 |
| Screen | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Yoga 27IAH10 27″ 2K (QHD) IPS Business AiO, Ultra 7 255H, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, Intel ARC 140T
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga AIO 27IAH10 |
| CPU | Ultra 7 255H 16-Core (5.10 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe 4.0 |
| GPU | Intel ARC 140T |
| Screen | 27″ QHD (2560×1440) IPS |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
