Po shfaqen krejt 6 përfundimet
34"
AOC U34E2M 34″ 3K UltraWide Gaming Monitor, 100Hz, 4ms, DP/HDMI, New
Në Stok
| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | U34E2M |
| Display | 34″ VA |
| Resolution | 3440 x 1440 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Input | HDMI/DisplayPort |
| Aspect Ratio | 21:9 Ultrawide |
| Response Time | 4 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW3425DWM 34″ Curved VA WQHD Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, HDR400, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware AW3425DWM |
| Display | 34″ Curved WQHD |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Features | AMD FreeSync |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell P3418HW 34″Curved Monitor Profesional, 2K, 60Hz, HDMI/DP/MDP
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P3418HW Curved |
| Display | 34″ Curved |
| Resolution | 2560 × 1080 UW FHD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | HDMI/DisplayPort/Mini DP |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Plus 34 S3425DW 34″ WQHD Curved Monitor Profesional, 120Hz, 1ms, Speaker, HDMI, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Plus 34 S3425DW |
| Ekrani | 34″ Curved VA (1800R) |
| Rezolucioni | WQHD (3440 × 1440) |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 1ms |
| Audio | 2 × 5W Speaker |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 300 nits |
| Lidhjet | 2 × HDMI, USB-C, USB 5Gbps |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP EliteOne 1000 G2 Curved Business AlO, 34″ 2K+, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 256 GB SSD
Në Stok
| Brrand | HP |
| Model | EliteOne 1000 G2 Curved |
| CPU | IIntel Core i7-8700 / 6 CORE (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 34″ 2K+ Curved |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
MSI MAG 346CQ Curved 34″ UltraWide QHD Gaming Monitor, 180Hz, VA Panel, DP/HDMI
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | MSI |
| Model | MAG 346CQ Curved |
| Display | 34″ VA Curved Gaming |
| Resolution | 3440 × 1440 (UWQHD / UltraWide QHD) |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Input | DisplayPort / HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |

