Po shfaqen krejt 5 përfundimet
Touchscreen
HP EliteOne 800 G1 AiO 23.8″ FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM DDR3, 128GB SSD, Intel HD Graphics 4600
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteOne 800 G1 AiO |
| CPU | Intel Core i5-4590S 4 Core (3.7 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 23.8″ FHD Touchscreen |
| GPU | Intel HD Graphics 4600 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
OCOM POS-1516 POS Terminal 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i5, 4GB RAM, 128GB SSD, HD Graphics 530, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Modeli | POS-1516 |
| Tipi | POS Machine / All-in-One |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 4 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Display | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Grafikë | Intel HD Graphics 530 |
| Përdorimi | Market, Restorant, Bar, Farmaci, Biznes |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1801 AiO Machine 18.5″ FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801 |
| CPU | Intel Core i5, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 18.5″ Full HD, Touchscreen |
| Type | POS Machine/All-in-One |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1801-D AiO Machine 18.5” FHD Touchsreen +Customer Display, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801-D |
| Procesor | Intel Core i5 Gen4, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekran | 18.5″ Touchscreen + 11.6″ Customer Display |
| Tipi | POS Machine/All-in-One |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Spectra PowerTwin 121C AiO 22” FHD Touchscreen PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 128GB SSD, Intel HD 520
Në Stok
| Brand | Spectra |
|---|---|
| Modeli | PowerTwin 121C AiO |
| Procesori | Intel Core i5-6300U, 2 Core (3.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Ekrani | 22″ Full HD Touchscreen |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Lidhjet | USB/HDMI/VGA |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
