Po shfaqen 37–48 nga 79 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (4)
- CELERON (2)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (1)
- INTEL N5000 (1)
- Pentium (4)
- QUALCOM (1)
- SNAPDRAGON (1)
- SNAPDRAGON X ELITE (2)
- SNAPDRAGON X PLUS (2)
- ULTRA 7 (1)
- ULTRA 9 (1)
- i3 (1)
- i5 (40)
- i7 (11)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (1)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- AMD (2)
- INTEL ARC (2)
- INTEL HD (4)
- INTEL UHD (8)
- Iris Pro Graphics (1)
- IRIS XE (3)
- Nvidia (9)
- Qualcomm Adreno (2)
- Intel HD Share (12)
- 4GB (4)
- 6GB (5)
- 8GB (1)
Filtroji sipas
- 1 TB STORAGE (1)
- 128GB (7)
- 128GB SSD (8)
- 256GB SSD (29)
- 512GB SSD (19)
- 1TB SSD (7)
- 32GB (1)
- 64GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (3)
- Used (40)
Touchscreen
HP Fortis G9 x360 11″ Touch 2N1 Business Laptop, Intel N6000, 8GB RAM, 256GB SSD, UHD Graphics, +Laps
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Fortis G9 |
| CPU | Intel Celeron N6000, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphic |
| Screen | 11″ x360 Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP OmniBook 3 15-FN0105 15.6″ FHD Touchscreen Buisness Laptop, Ryzen Al 5 330, 16GB DDR5, 512GB SSD, AMD Radeon 820M, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook 3 15-FN0105 |
| CPU | AMD Ryzen AI 5 330, 4 core (4.5GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon 820M |
| Display | 15.6″ Full HD, IPS, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook 7 17-DC0073 17.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Ultra 7-258V, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook 7 17-DC0073 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 Cores (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 (8500 MHz) |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Screen | 17.3″ Full HD, Touchscreen |
| GPU | NVIDIA RTX 4050 6GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook X AI 17-DD0047 17.3″ FHD Touch Business Laptop, Ultra 7 256V, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 140V, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook X AI 17-DD0047 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 256V, 8 Core (4.80 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | Intel Arc 140V 8GB |
| Display | 17.3″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook X Flip 16″ x360 Touchscreen Business Laptop, Intel Ultra 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 130V GPU, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook XFlip 16-AS0013 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 226V, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ x360 Touchscreen |
| GPU | Intel Arc 130V, 8192MB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Pro x2 G2 12″ Touchscreen 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, HD Graphics 615
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Pro x2 G2 |
| CPU | Intel Core i5-7Y54, 2 Core (3.20GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 615 |
| Screen | 12″ WUXGA+ Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProBook 440 G1 x360 14.1″ FHD Touch 2n1 Laptop, Intel Pentium 4415U, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 610
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G1 |
| CPU | Intel Pentium Gold 4415U, 2 Core (2.30GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14.1″ Full HD x360 Touchscreen |
| Graphics | Intel HD Graphics 610 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProOne 440 G5 AiO 24″ Touchscreen PC, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD M.2, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ProOne 440 G5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-9500T, 6 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 |
| Display | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Grafikë | Intel UHD Graphics 630 |
| Gjëndja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Spectre x360 Convertible 15.6″ 4K Touchscreen Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | HP |
| Model Name | Spectre x360 Convertible |
| Screen Size | 15.6″ Inches 4K Touchscreen |
| Color | Silver |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Intel Core I7-6500U |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Card Description | Intel HD Graphics 520 |
HP ZBook Studio x360 G5 15.6″ FHD Touch Workstation Laptop, Xeon E-2176M, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P1000/4GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Studio x360 G5 |
| Procesor | Intel Xeon E-2176M, 6 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD Touchscreen, x360 Convertible |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
iiYAMA ProLite T2252MSC-B2 22″ FHD Touch Monitor, 60Hz, 8ms, HDMI/DP/USB, New
Në Stok
| Brand | iiYAMA |
|---|---|
| Model | ProLite T2252MSC-B2 |
| Display | 22″ Full HD Touchscreen |
| Response Time | 8 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Input | HDMI,DP, USB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaCentre 3 27IAP7 AiO 27” FHD Touch PC, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre 3 27IAP7 AIO |
| CPU | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 27″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
