Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
Panasonic Toughbook CF-33 2n1 Rugged Laptop, 12.5” FHD Touchscreen, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Model | Toughbook CF-33 |
| CPU | Intel Core i5-7300U (2 core, 3.50GHz) |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 12.5″ Full HD, Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |