Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Dyqani
HDD-380A POS System 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i3, 8GB DDR4, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | POS System |
|---|---|
| Model | HDD-380A |
| Procesori | Intel i3, 4 Core (3.30GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 15-FD0130 15.6″ FHD Touchscreen Business Laptop, Core i3-N305, 16GB DDR4, 256GB SSD, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15-FD0130 |
| Procesori | Intel Core i3-N305, 8 Core (3.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
