Po shfaqen krejt 9 përfundimet
Dyqani
Apple MacBook Pro 2020 13″ Retina, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 512GB SSD, Iris Plus G7
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2020 |
| CPU | Intel Core i5-1038G7, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Plus Graphics G7 |
| Display | 13.3″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5310 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13,3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7300 13.3” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 24GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7300 |
| Procesori | Intel Core i5-8365U, 4 Core (4.10GHz) |
| RAM | 24 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Ekrani | 13.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7390 x360 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7390 x360 |
| Procesor | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Full HD Touch x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Elite Dragonfly G2 x360 13.3″ Touch Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Elite Dragonfly G2 |
| Procesori | Intel Core i7-1165G7, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Full HD x360 Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 830 G8 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256B SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 830 G8 |
| Processor | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Graphics | Iris Xe Graphics |
| Display | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
HP EliteBook x360 830 G6 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteBook 830 G6 |
| Procesori | Intel Core i5-8265U, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Full HD x360 Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkPad L13 13.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen10, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad L13 |
| Procesor | Intel Core i5-10210U, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3” Full HD, Touchscreen |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Yoga L13 x360 13.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen10, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga L13 x360 |
| Procesori | Intel Core i5-10210u, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Touchscreen x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |


