Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
Lenovo IdeaPad Flex 5 x360 14” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Flex 5 |
| Procesori | Intel Core i5-1135G7, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 14″ Full HD Touchscreen x360 |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |