Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
HP Engage One Pro 19.5″ FHD Touchscreen POS, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage One Pro POS |
| Procesori | Intel Core i5-10500E, 6 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel UHD Graphics 630 |
| Ekrani | 19.5″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
