Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
Apple iMac 27” 5K Retina, Intel i5, 16GB RAM, 2TB Fusion, Radeon R9 M390/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel i5 Quad-Core, 4 Core (3,90GHz) |
| Memory | 16 GB |
| Storage | 2 TB Fusion |
| GPU | Radeon R9 M390 2 GB |
| Ekrani | 27” 5K Retina |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
