Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
HP Engage One POS AiO Dual Screen 15.6″ Touchscreen + 10″ Display, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage One POS AiO Dual Screen |
| CPU | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 15.6″ Touchscreen + 10″ Ekrani i Klientit |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
