Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
Microsoft Surface Pro 7+ 12.3″ 2K Touch, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, +Laps Microsoft
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Modeli | Surface Pro 7+ |
| Procesori | Intel Core i5-1135G7, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 12.3″ Touchscreen 2K |
| Status | Used (Grada B) |
| Garancia | 6 muaj |
