Po shfaqen krejt 7 përfundimet
Dyqani
Dell Latitude 7390 x360 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7390 x360 |
| Procesor | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Full HD Touch x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Elite Dragonfly G2 x360 13.3″ Touch Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Elite Dragonfly G2 |
| Procesori | Intel Core i7-1165G7, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Full HD x360 Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 830 G8 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256B SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 830 G8 |
| Processor | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Graphics | Iris Xe Graphics |
| Display | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Lenovo ThinkPad L13 13.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen10, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad L13 |
| Procesor | Intel Core i5-10210U, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3” Full HD, Touchscreen |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Yoga L13 x360 13.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen10, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga L13 x360 |
| Procesori | Intel Core i5-10210u, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Touchscreen x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Yoga L13 x360 13.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 1TB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga L13 x360 |
| Procesori | Intel Core i7-10510U, 4 Core (4.90GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Full HD Touchscreen x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Statusi | Used (Grada B) |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13.3” QHD Touch, 2GB RAM, 32GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga Tablet 2 Pro |
| Ekrani | 13.3″ QHD Touchscreen |
| Procesori | Intel Atom |
| RAM | 2GB |
| Storage | 32GB |
| Audio | JBL Speakers + Dolby Audio |
| Sistemi Operativ | Android |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |

