Po shfaqen krejt 4 përfundimet
Dyqani
Dell Latitude 5289 14.1” HD Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5289 2-in-1 |
| Procesori | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 14.1″ HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14.1” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 14.1″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 840 G5 14.1” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 840 G5 |
| Processor | Intel Core i5-8250U, 4 Core (3.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Graphics | UHD Graphics 620 |
| Display | 14.1″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
HP ProBook 440 G1 x360 14.1″ FHD Touch 2n1 Laptop, Intel Pentium 4415U, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 610
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G1 |
| CPU | Intel Pentium Gold 4415U, 2 Core (2.30GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14.1″ Full HD x360 Touchscreen |
| Graphics | Intel HD Graphics 610 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |

