Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Dyqani
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio x360 G5 15.6″ FHD Touch Workstation Laptop, Xeon E-2176M, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P1000/4GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Studio x360 G5 |
| Procesor | Intel Xeon E-2176M, 6 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD Touchscreen, x360 Convertible |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |

