Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Dyqani
Apple MacBook Pro 2024 16.2″ Liquid Retina, M4 Pro, 24GB RAM, 512GB SSD, 20-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Pro Chip (14-Core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB Storage |
| GPU | 20 Core GPU |
| Screen | 16.2″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024, 16.2″ Liquid Retina, M4 Max, 16 core CPU, 48GB Memory, 1TB Storage, 40-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | M4 Max, 16-Core |
| RAM | 48 GB Memory |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | 40-Core GPU |
| Display | 16.2″ Liquid Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |