Po shfaqen krejt 3 përfundimet
Dyqani
4POS POS-560 GT 18.5” Touchscreen POS, Pentium G630T, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | 4POS |
|---|---|
| Model | POS-560 GT |
| Procesori | Intel Pentium G630T, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 18.5″ Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
OCOM POS-1801 AiO Machine 18.5″ FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801 |
| CPU | Intel Core i5, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 18.5″ Full HD, Touchscreen |
| Type | POS Machine/All-in-One |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1801-D AiO Machine 18.5” FHD Touchsreen +Customer Display, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801-D |
| Procesor | Intel Core i5 Gen4, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekran | 18.5″ Touchscreen + 11.6″ Customer Display |
| Tipi | POS Machine/All-in-One |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |