Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
OCOM POS-1801-D AiO Machine 18.6” FHD Touchsreen + Customer Display, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801-D |
| Procesor | Intel Core i5 Gen4, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekran | 18.6″ Touchscreen + 11.6″ Customer Display |
| Tipi | POS Machine/All-in-One |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |