Po shfaqen krejt 2 përfundimetRenditur sipas më të rejave
Dyqani
DeepCool CG530 4F Gaming PC, Intel i9 Gen14, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
| Brand | DEEPCOOL |
|---|---|
| Model | CG530 4F Gaming PC |
| Procesori | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Ultra 9 285, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285, 24 Core (5.60GHz) |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |