Po shfaqet përfundimi i vetëm
Dyqani
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 7, 8/16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Processor | AMD Ryzen 7 5825U, 8 Core (4.50GHz) |
| RAM | 8GB / 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Graphics Card | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |