Po shfaqen 13–13 nga 13 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- 15.6" (13)
- Touchscreen (13)
- x360 (2)
- 10" (1)
Filtroji sipas
- AMD (1)
- INTEL UHD (1)
- Nvidia (2)
- Intel HD Share (2)
- 4GB (2)
Dyqani
Toshiba POS 6200E35 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | POS 6200E35 |
| Procesori | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |