Po shfaqen 25–26 nga 26 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- New (26)
Dyqani
Ultra Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Ultra Gaming PC |
| Procesori | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Zer-Lon Gaming PC, Intel i7, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 1050Ti 4GB, New
Në Stok
| Brand | Zer-Lon |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| CPU |
Intel Core i7-4770 (4 Core, 3,9GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 1050Ti 4GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |