Po shfaqen 49–60 nga 1390 përfundime gjithsejRenditur sipas më të rejave
Filtroji sipas
- 8 Core (1)
- A8 Chip (1)
- AMD (27)
- CELERON (3)
- Core Ultra 5 (7)
- Core Ultra 7 (6)
- Core Ultra 9 (5)
- Intel Core M 7 240H (1)
- Intel Core™ i3-N305 (4)
- Intel G2020 (1)
- Intel n150 (1)
- INTEL N5000 (2)
- INTEL N5030 (2)
- Intel N95 (1)
- M3 CHIP (3)
- M4 (14)
- M4 MAX (2)
- M4 PRO (4)
- M5 Chip (10)
- M5 Pro (3)
- Pentium (7)
- QUALCOM (1)
- SNAPDRAGON (5)
- SNAPDRAGON X ELITE (2)
- SNAPDRAGON X PLUS (2)
- ULTRA 7 (6)
- ULTRA 9 (2)
- i3 (22)
- i5 (199)
- i7 (151)
- i9 (23)
- Ryzen 3 (2)
- Ryzen 5 (19)
- Ryzen 7 (22)
- Ryzen 9 (14)
- Xeon (53)
- M1 CHIP (5)
- M1 PRO (1)
- M2 CHIP (3)
Filtroji sipas
- 10.5" (1)
- 11.6" (1)
- 12.3" (1)
- 13.3 (5)
- 13.5" (2)
- 13.6" (4)
- 13.8 (2)
- 14.2" (2)
- 15.1" (1)
- 15.4" (3)
- 15.6" (105)
- 16.2" (2)
- 17.3" (2)
- 21.5" (3)
- 23.5" (1)
- 23.8" (8)
- 24.5 (2)
- 25" (1)
- 30" (1)
- 31.5" (1)
- 43" (1)
- 46" (1)
- 49" (1)
- 50 (1)
- 6,9" (1)
- 6.1" (1)
- 6.3" (1)
- 9.7" (4)
- Touchscreen (73)
- x360 (9)
- 8" (1)
- 9" (1)
- 10" (13)
- 11" (19)
- 12" (15)
- 13" (44)
- 14" (92)
- 15" (16)
- 16" (18)
- 17" (12)
- 18" (4)
- 19" (1)
- 21" (3)
- 22" (24)
- 23" (14)
- 24" (52)
- 27" (56)
- 28" (3)
- 29" (1)
- 32" (10)
- 34" (6)
Filtroji sipas
- 10 CORE (13)
- 11 GB (1)
- 20 CORE (3)
- 32 CORE (1)
- 32 GB (1)
- 40 CORE (1)
- 5 Core (1)
- 5GB (7)
- AMD (45)
- AMD HD Graphics (1)
- INTEL ARC (5)
- INTEL HD (13)
- INTEL UHD (31)
- Iris Plus Graphics (5)
- Iris Pro Graphics (2)
- IRIS XE (15)
- Nvidia (158)
- P520 (1)
- Quadro (20)
- Quadro P620 (1)
- Qualcomm Adreno (2)
- RADEON (28)
- Intel HD Share (99)
- 1GB (2)
- 2GB (32)
- 3 GB (2)
- 4GB (52)
- 5 GB (1)
- 6GB (23)
- 8GB (57)
- 12GB (9)
- 16 GB (18)
- 24 GB (3)
- 7 CORE GPU (4)
- 8 CORE GPU (7)
- 14 CORE GPU (1)
- 16 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (4)
- 1 TB MEMORY (5)
- 1 TB STORAGE (10)
- 1.5 TB (1)
- 128GB (30)
- 128GB UFS (1)
- 16 GB (2)
- 18 TB Memory (1)
- 2 TB (2)
- 250 GB SSD (1)
- 251GB SSD (1)
- 2TB (12)
- 4 TB (2)
- 4 TB SSD (3)
- 500GB (4)
- 500GB SSD (4)
- 512TB SSD (1)
- 128GB SSD (40)
- 256GB SSD (209)
- 512GB SSD (206)
- 1TB SSD (108)
- 2 TB SSD (5)
- 250GB HDD (1)
- 500GB HDD (2)
- 1TB HDD (10)
- 2TB HDD (1)
- 32GB (4)
- 64GB MEMORY (8)
- 128 GB MEMORY (7)
- 256 GB MEMORY (18)
- 512GB MEMORY (17)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (580)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (8)
- Used (466)
Dyqani
Jabra NXT UC-2000 USB Stereo Headset, +Noise Canceling Microphone, për PC/Laptop/Mac, New
Në Stok
| Brand | Jabra |
|---|---|
| Model | NXT Technologies UC-2000 |
| Product Type | Stereo Computer Headset |
| Design | Over-the-Head |
| Audio | Noise-Canceling |
| Connection | Wired |
| Color | Black |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAX10 Gaming Tower, Intel Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, GeForce RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion T5 30IAX10 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX, 24 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 5770 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD + 2TB HDD, Radeon R7 M460
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
LC-CF-PRO-RGB-COMBO RGB Fans, 1300 RPM, 51 CFM, Remote + Motherboard Control, New
Në Stok
| Brand | LC POWER |
|---|---|
| Model | LC-CF-PRO-RGB-COMBO |
| Type | RGB Fan Combo Kit |
| Fans | 2 x 120mm |
| RGB | 16.8 Million Colors |
| Control | Remote + Motherboard RGB |
| Speed | Up to 1300 RPM |
| Airflow | Up to 51 CFM |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ARCTIC Freezer 8i CO CPU Air Cooler, Intel LGA1700, 100mm PWM Fan, New
Në Stok
| Brand | ARCTIC |
|---|---|
| Model | Freezer 8i CO |
| Type | CPU Air Cooler |
| Socket | Intel LGA1700 / LGA1851 |
| Fan | 100mm PWM |
| Heatpipes | 2 Copper |
| Height | 136 mm |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ProBook 455 G5 15.6″ FHD, AMD A10, 16GB DDR4, 256GB SSD, Radeon R5 Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 455 G5 |
| CPU | AMD A10-9620P, 4 Core (3.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon R5 Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Trust Leto 2.0 Stereo Speakers, 6W, AUX 3.5mm, USB Power, New
Në Stok
| Brand | Trust |
|---|---|
| Model | Leto 2.0 |
| Type | 2.0 Stereo Speakers |
| Power | 6W Peak / 3W RMS |
| Connection | 3.5mm AUX |
| Power Supply | USB |
| Usage | PC, Laptop, Office |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCBP-M88 Portable Thermal Printer, Bluetooth, 80mm, USB-C, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCBP-M88 |
| Type | Portable Thermal Printer |
| Print Speed | Up to 80 mm/s |
| Resolution | 203 DPI |
| Interface | USB Type-C, Bluetooth |
| Paper Size | 80 mm / 58 mm |
| Battery | 2600 mAh (7.4V) |
| Power | 5V / 1A |
| OS Support | Windows, Android, iOS, macOS |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lexar NS100 SSD, 128GB Storage, 2.5″ SATA, 550MB/s, New
Në Stok
| Brand | Lexar |
|---|---|
| Model | Lexar NS100 |
| Capacity | 128 GB |
| Interface | SATA III |
| Speed | Up to 550 MB/s |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...