Po shfaqen 61–72 nga 1390 përfundime gjithsejRenditur sipas më të rejave
Filtroji sipas
- 8 Core (1)
- A8 Chip (1)
- AMD (27)
- CELERON (3)
- Core Ultra 5 (7)
- Core Ultra 7 (6)
- Core Ultra 9 (5)
- Intel Core M 7 240H (1)
- Intel Core™ i3-N305 (4)
- Intel G2020 (1)
- Intel n150 (1)
- INTEL N5000 (2)
- INTEL N5030 (2)
- Intel N95 (1)
- M3 CHIP (3)
- M4 (14)
- M4 MAX (2)
- M4 PRO (4)
- M5 Chip (10)
- M5 Pro (3)
- Pentium (7)
- QUALCOM (1)
- SNAPDRAGON (5)
- SNAPDRAGON X ELITE (2)
- SNAPDRAGON X PLUS (2)
- ULTRA 7 (6)
- ULTRA 9 (2)
- i3 (22)
- i5 (199)
- i7 (151)
- i9 (23)
- Ryzen 3 (2)
- Ryzen 5 (19)
- Ryzen 7 (22)
- Ryzen 9 (14)
- Xeon (53)
- M1 CHIP (5)
- M1 PRO (1)
- M2 CHIP (3)
Filtroji sipas
- 10.5" (1)
- 11.6" (1)
- 12.3" (1)
- 13.3 (5)
- 13.5" (2)
- 13.6" (4)
- 13.8 (2)
- 14.2" (2)
- 15.1" (1)
- 15.4" (3)
- 15.6" (105)
- 16.2" (2)
- 17.3" (2)
- 21.5" (3)
- 23.5" (1)
- 23.8" (8)
- 24.5 (2)
- 25" (1)
- 30" (1)
- 31.5" (1)
- 43" (1)
- 46" (1)
- 49" (1)
- 50 (1)
- 6,9" (1)
- 6.1" (1)
- 6.3" (1)
- 9.7" (4)
- Touchscreen (73)
- x360 (9)
- 8" (1)
- 9" (1)
- 10" (13)
- 11" (19)
- 12" (15)
- 13" (44)
- 14" (92)
- 15" (16)
- 16" (18)
- 17" (12)
- 18" (4)
- 19" (1)
- 21" (3)
- 22" (24)
- 23" (14)
- 24" (52)
- 27" (56)
- 28" (3)
- 29" (1)
- 32" (10)
- 34" (6)
Filtroji sipas
- 10 CORE (13)
- 11 GB (1)
- 20 CORE (3)
- 32 CORE (1)
- 32 GB (1)
- 40 CORE (1)
- 5 Core (1)
- 5GB (7)
- AMD (45)
- AMD HD Graphics (1)
- INTEL ARC (5)
- INTEL HD (13)
- INTEL UHD (31)
- Iris Plus Graphics (5)
- Iris Pro Graphics (2)
- IRIS XE (15)
- Nvidia (158)
- P520 (1)
- Quadro (20)
- Quadro P620 (1)
- Qualcomm Adreno (2)
- RADEON (28)
- Intel HD Share (99)
- 1GB (2)
- 2GB (32)
- 3 GB (2)
- 4GB (52)
- 5 GB (1)
- 6GB (23)
- 8GB (57)
- 12GB (9)
- 16 GB (18)
- 24 GB (3)
- 7 CORE GPU (4)
- 8 CORE GPU (7)
- 14 CORE GPU (1)
- 16 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (4)
- 1 TB MEMORY (5)
- 1 TB STORAGE (10)
- 1.5 TB (1)
- 128GB (30)
- 128GB UFS (1)
- 16 GB (2)
- 18 TB Memory (1)
- 2 TB (2)
- 250 GB SSD (1)
- 251GB SSD (1)
- 2TB (12)
- 4 TB (2)
- 4 TB SSD (3)
- 500GB (4)
- 500GB SSD (4)
- 512TB SSD (1)
- 128GB SSD (40)
- 256GB SSD (209)
- 512GB SSD (206)
- 1TB SSD (108)
- 2 TB SSD (5)
- 250GB HDD (1)
- 500GB HDD (2)
- 1TB HDD (10)
- 2TB HDD (1)
- 32GB (4)
- 64GB MEMORY (8)
- 128 GB MEMORY (7)
- 256 GB MEMORY (18)
- 512GB MEMORY (17)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (580)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (8)
- Used (466)
Dyqani
HP M160 Wired Gaming Mouse, 1000 DPI, LED RGB Lighting, Ergonomic Design, New
Në Stok
1 100 L| Product | HP M160 Wired Gaming Mouse |
|---|---|
| Sensor | Optical Sensor |
| DPI | 1000 |
| Buttons | 3 (Left, Right, Scroll Wheel) |
| Lighting | LED Backlight, 7 Colors |
| Connection | USB (1.3m Cable) |
| Weight | Approx. 85–110 g |
| Status | New |
HP Pro x2 G2 12″ Touchscreen 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, HD Graphics 615
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Pro x2 G2 |
| CPU | Intel Core i5-7Y54, 2 Core (3.20GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 615 |
| Screen | 12″ WUXGA+ Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 840 G3 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 520
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | HP EliteBook 840 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U, 2 Core (3.00GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface 7 15” 2.5K Touchscreen Business Laptop, Snapdragon X Elite, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Adreno Graphics, New
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop 7th Edition |
| CPU | Snapdragon X Elite, 12 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5X |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Qualcomm Adreno Graphics |
| Screen | 15″ 2.5K Touchscreen, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 7400 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Small Square 3n1 Wireless Fast Charger, 15W, për Telefon/Smartwatch/Earbuds, New
Në Stok
| Brand | Universal |
|---|---|
| Model | Small Square 3-in-1 |
| Lloji | Wireless Charger |
| Funksioni | 3n1 (Telefon/Smartwatch/Earbuds) |
| Fuqia | 10W / 15W Max |
| Lidhja | USB-C |
| Forma | Katror (Square) |
| Ngjyra | E zezë |
| Kompatibiliteti | Qi Enabled Devices |
| Status | New |
Gaming PC Custom Build, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.0GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell P2213F 22” WSXGA+ Monitor, 60Hz, VGA/DVI/DP
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2213F |
| Display | 22 inch |
| Rezolucioni | HD + (1680 × 1050) |
| Paneli | TN |
| Refresh | 60Hz |
| Lidhjet | VGA / DVI / DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Backlit Mini Keyboard + Mouse Wireless Combo, Portable, Multi-Device, New
Në Stok
1 500 L| Brand | Backlit |
|---|---|
| Produkti | Mini Keyboard + Wireless Mouse Combo |
| Lidhja | Wireless |
| Backlight | Po |
| Përdorimi | PC / Laptop / Tablet / Smart TV / Android TV Box / Xbox 360 |
| Kontrolli | Mouse + Keyboard Combo |
| Portabiliteti | Portable / Mini Size |
| Dizajni | Elegant & Slim |
| Statusi | New |
Apple iPhone Leather Wallet with MagSafe, New
Në Stok
500 L| Brand | Apple |
|---|---|
| Produkti | iPhone Leather Wallet |
| Materiali | Lëkurë premium |
| Lidhja | MagSafe (magnetike) |
| Përdorimi | Mbajtje kartash |
| Dizajni | Slim |
| Statusi | New |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 3 PRO, 16GB DDR4, 256GB SSD, Radeon Graphics
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkPad L14 Gen 2 |
| CPU | AMD Ryzen 3 PRO 5450U, 4 Core (4.0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 15.6” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...