Po shfaqen krejt 9 përfundimet
10 CORE
Apple Mac Mini 2023 M2, 24GB RAM, 1TB SSD, 10 Core GPU
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini 2023 |
| Chip | Apple M2 |
| CPU | 8 Core |
| GPU | 10-core |
| Memoria | 24 GB RAM |
| Storage | 1 TB SSD |
| Wireless | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Connectivity | 2× Thunderbolt, USB-A, HDMI |
| Përmasa | 19.7 × 19.7 × 3.58 cm |
| Sistem Operativ | macOS |
| Status | Used |
| Garanci | 6 muaj |
Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB Memory, 512GB SSD NVMe, 10 Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip (10-Core CPU) |
| GPU | 10-Core GPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB Storage |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB RAM, 256GB SSD NVMe, 10-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini |
| CPU | Apple M4 Chip, 10 Core CPU |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 10 Core GPU |
| OS | macOS |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ports | USB-C, USB-A, HDMI, Ethernet, Audio Jack |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2022 13.3″ Retina, Apple M2, 8GB RAM, 512GB SSD, 10 Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2022 |
| Procesor | Apple M2 Chip, 8 Core |
| GPU | 10 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Retina Display |
| Veçori | Touch Bar |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 14.2″ Liquid Retina, M4 Pro Chip, 24GB Memory, 512GB Storage, 16-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | M4 Pro Chip (12 Core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | 16 Core |
| Screen | 14.2″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 14” Liquid Retina XDR, M4 Chip, 16GB Memory, 1TB Storage, 10-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | M4 Chip (10 Core) |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 1 TB Storage |
| GPU | 10-Core |
| Screen | 14″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2025 14.2″ Liquid Retina XDR, M5 Chip, 16GB Memory, 1TB Storage, 10-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2025 |
| Procesor | M5 Chip (10 Core) |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | 10 Core |
| Ekran | 14.2″ Liquid Retina XDR |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2025 14″ Liquid Retina XDR, M5 Chip, 16GB Memory, 512GB Storage, 10-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2025 |
| Procesor | M5 Chip (10 Core) |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | 10-Core |
| Ekran | 14″ Liquid Retina XDR |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2025 14″ Liquid Retina XDR, M5 Chip, 24GB Memory, 1TB Storage, 10-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2025 |
| Procesor | M5 Chip (10 Core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | 10 Core |
| Ekran | 14″ Liquid Retina XDR |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
