Po shfaqen krejt 2 përfundimet
1GB
Lenovo ThinkStation S30 Workstation PC, Xeon E5-1620 v2, 16GB RAM, 256GB SSD, NVS 310/1GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkStation S30 |
| Procesori | Intel Xeon E5-1620 v2, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA NVS 310 1GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Viper Desktop PC, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA 9800GT/1GB
Në Stok
| Brand | Viper |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i5-760, 4 Core (3.33GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB |
| Përdorimi | Office / Multimedia / Basic Gaming |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |