Po shfaqen krejt 2 përfundimet
2GB
Apple iMac 2015 27” 5K Retina, Intel i7, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M390 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel Core i7 4‑Core (4.00 GHz) |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB Fusion Drive |
| Karta Grafike | AMD Radeon R9 M390, 2 GB |
| Ekrani | 27” 5K Retina |
| Statusi | I përdorur (Grade B) |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Core i5, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M380
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i5 4 Cores (3.20GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1TB Fusion |
| GPU | 2 GB AMD Radeon R9 M380 |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
