Po shfaqen krejt 5 përfundimet
2GB
Apple iMac 2013 27” 2K Retina, Intel i7 4 Core, 32GB RAM, 500GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2013 |
| Procesori | Intel Core i7 4-Core (3.50 GHz) |
| Memoria RAM | 32 GB |
| Storage | 500 GB SSD |
| Karta Grafike | NVIDIA GeForce GTX 775M 2 GB |
| Ekrani | 27” 2K Retina |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3630 TWR Workstation, Intel Core i7-8700 6-Core 4.60GHz, 32GB RAM, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P620 2GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3630 TWR |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core, 4.60GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P620 2GB |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 SFF Desktop PC, Intel i7 Gen6, 32GB DDR4, 512GB SSD, GeForce GT 730 2GB
Vlerësuar me 5.00 nga 5
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 SFF |
| Procesori | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GT 730 2GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro / Windows 11 |
| Lidhjet | DisplayPort, VGA, USB, LAN |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook 14U G5 14.1″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen8, 32GB RAM, 512GB NVMe, AMD Radeon Pro WX 3100 2GB
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | ZBook 14U G5 |
| CPU | Intel Core i7-8550U 4-Core (4.00 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro WX 3100 2GB |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Pre-Owned |
| Garancia | 6 Muaj |
HP ZBook 15u G6 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen8, 32 GB DDR4, 512 GB SSD NVME
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBook 15U G6 |
| CPU | INTEL CORE i7-8650U |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD NVME |
| GPU | 4GB |
| SCREEN | 15.6″ FULL HD TOUCHSCREEN |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
| STATUS | USED |


