Po shfaqen 1–12 nga 26 përfundime gjithsej
2GB
Apple iMac 2013 27″ 2K Retina, Intel i5, 16GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| Display | 27″ Retina 2K, 2560 × 1440 |
| CPU | Intel Core i5 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 775M, 2 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2013 27” 2K Retina, Intel i7 4 Core, 32GB RAM, 500GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2013 |
| Procesori | Intel Core i7 4-Core (3.50 GHz) |
| Memoria RAM | 32 GB |
| Storage | 500 GB SSD |
| Karta Grafike | NVIDIA GeForce GTX 775M 2 GB |
| Ekrani | 27” 2K Retina |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2015 27” 5K Retina, Intel i7, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M390 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel Core i7 4‑Core (4.00 GHz) |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB Fusion Drive |
| Karta Grafike | AMD Radeon R9 M390, 2 GB |
| Ekrani | 27” 5K Retina |
| Statusi | I përdorur (Grade B) |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 251GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400, 4 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 251 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400 (3.80GHz) |
| RAM | 8GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Core i5, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M380
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i5 4 Cores (3.20GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1TB Fusion |
| GPU | 2 GB AMD Radeon R9 M380 |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3630 TWR Workstation, Intel Core i7-8700 6-Core 4.60GHz, 32GB RAM, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P620 2GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3630 TWR |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core, 4.60GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P620 2GB |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T5610 Workstation, Xeon E5-2620 V2 6-Core 3.00GHz, 64GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro 4000 2GB
Në Stok
| Dell | Precision T5610 |
|---|---|
| CPU | Xeon E5-2620 V2, 6 Core, 3.00 GHz |
| RAM | 64 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 2 GB NVIDIA Quadro 4000 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 745 G6 14.1″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 3 3300U, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 745 G6 |
| CPU | AMD Ryzen 3 3300U (4 Core, deri në 3.5 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| Grafikë | AMD Radeon Vega 6 (integrated) |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 muaj |
| Status | Used |
HP EliteBook 850 G8 15.6″ FHD Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA MX450 2GB
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 850 G8 |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4.70 GHz Turbo) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce MX450 2GB |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Load more products
Loading...


