Po shfaqen krejt 5 përfundimet
4GB
HP Victus 15-FB1000 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB1000 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 core (4.55GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad 3 15IAH7 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Gaming 3 15IAH7 |
| Processor | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre M75t Tower PC, AMD Ryzen 7 PRO, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Radeon RX 6400 4GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre M75t Tower |
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 4750G, 8 Core (4.40GHz) |
| CPU Benchmark | 20,219 PassMark |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon RX 6400 4GB |
| Included | Keyboard + Mouse |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050 / 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Zer-Lon Gaming PC, Intel i7, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 1050Ti 4GB, New
Në Stok
| Brand | Zer-Lon |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| CPU |
Intel Core i7-4770 (4 Core, 3,9GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 1050Ti 4GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
