Po shfaqen 1–12 nga 43 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- 1 TB MEMORY (1)
- 1 TB STORAGE (3)
- 500GB SSD (1)
- 256GB SSD (8)
- 512GB SSD (18)
- 1TB SSD (9)
- 1TB HDD (1)
- 2TB HDD (1)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (1)
4GB
Apple iMac 2017 21.5″ Retina 4K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD, Radeon Pro 560/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700 4 Cores (4.2GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560/4GB |
| Display | 21.5″ Retina 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 21.5” Retina 4K , Intel i5, 16GB RAM, 256GB SSD, Radeon Pro 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor (CPU) | Intel Core i5 (deri në 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë (GPU) | AMD Radeon Pro 650, 4 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 575 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 27″ Retina 5K (2017) |
| CPU | Intel Core i7‑7700, 4 core, Turbo 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 575, 4 GB |
| Ekrani | 27″ Retina 5K |
| Statusi | I Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i5, 24GB DDR4, 500GB SSD, AMD Radeon 570 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5, 4 Core (3.80 GHz) |
| RAM | 24 GB DDR4 |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 570 4GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| OS | macOS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 16GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2019 |
| CPU | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X 4GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9‑9880H, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| Grafikat | AMD Radeon Pro 560X 4 GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro Mid 2018 15.4” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 560X 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro Mid 2018 |
| Procesori | Intel Core i9-8950H
6 Core (4.80GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X/4 GB |
| Memoria | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 15.4” Retina |
| Gjëndja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Asus Desktop PC, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX980/4GB
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 5770 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD + 2TB HDD, Radeon R7 M460
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3541 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen9, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3541 |
| Procesor | Intel Core i5-9300H, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ Full HD (standard Dell Precision) |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics (integrated) |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Load more products
Loading...


