Po shfaqen krejt 3 përfundimet
8 CORE GPU
Apple iMac 2024 24″ 4.5K Retina, M4 Chip, 8 Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2024 |
| CPU | M4 Chip |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 8 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 13.6” Liquid Retina, M4 10 Core, 16GB RAM, 256GB SSD, 8 Core GPU
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip, 10C |
| GPU | 8 core |
| Ekrani | 13.6” Liquid Retina |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB |
| Gjendja | New pa kuti |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2020 13.3″ Retina, M1 Chip, 16GB Memory, 512GB Storage, 8-core GPU
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2020 |
| Chip | Apple M1 Chip |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 512 GB |
| GPU | 8 Core |
| Ekrani | 13.3″ Retina |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
