Po shfaqen 1–12 nga 14 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- i7 (14)
Filtroji sipas
- 2TB (1)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 256GB SSD (1)
- 512GB SSD (5)
- 1TB SSD (4)
- 500GB HDD (1)
- 256 GB MEMORY (1)
8GB
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 580 8GB
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K (4.50 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 580 / 8 GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017, 27″ 5K Retina, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 2TB Fusion, AMD Radeon Pro 580 8GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 2TB Fusion |
| GPU | AMD Radeon Pro 580/8GB |
| Display | 27″ 5K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Corsair Carbide Workstation Desktop, Intel i7 Gen 9, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon RX 5700 XT
Out of stock
| Brand | Corsair |
| Model | Carbide |
| CPU | Intel Core i7~9700K |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon RX 5700 XT /8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32 GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP VR Backpack G2, Intel i7 Gen8, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA RTX 2070 8GB
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | VR BACKPACK G2 |
| CPU | CORE i7-8550H GEN 8TH |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2070 / 8 GB |
| STATUS | USED |
`
HP Z2 G4 Tower Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 Super 8GB
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Z2 Tower G4 Workstation |
| CPU | Core i7-9700 8 Core (4,70 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 2070 SUPER / 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z240 Tower Workstation, Intel i7 Gen8, 32GB DDR4 RAM, 256GB SSD, 8GB AMD Radeon Pro WX 7100, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-8700 / 6 CORE (4,7 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 8 GB AMD RADEON PRO WX 7100 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
LIAN LI Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| BRAND | LIAN LI |
|---|---|
| MODEL | WORKSTATION |
| CPU | Core i7-9800X (8 Core / Turbo Boost 4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 / 8 GB |
| STATUS | Used |
| GARANCIA | 6 Muaj |
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060 8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...


