Po shfaqet përfundimi i vetëm
8GB
MSI Sword 15 A12UGS 15.6″ FHD Gaming Laptop, 144Hz, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 1TB SSD, NVIDIA RTX 3070Ti/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Sword 15 A12UGS |
| CPU | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 3070Ti/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |