Po shfaqen krejt 2 përfundimet
8GB
Lenovo LOQ 15IRX10 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | LOQ 15IRX10 |
| CPU | Intel Core i5-13450HX, 10 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB |
| Screen | 15,6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VF 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen 13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Nvidia RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Thin 15 B13VF |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |