Po shfaqet përfundimi i vetëm
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (1)
Filtroji sipas
- Touchscreen (1)
- x360 (1)
- 16" (1)
Filtroji sipas
- INTEL ARC (1)
Filtroji sipas
- 512GB SSD (1)
Filtroji sipas
- 16GB (1)
Filtroji sipas
- New (1)
8GB
HP OmniBook X Flip 16″ x360 Touchscreen Business Laptop, Intel Ultra 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 130V GPU, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook XFlip 16-AS0013 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 226V, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ x360 Touchscreen |
| GPU | Intel Arc 130V, 8192MB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
