Po shfaqen krejt 2 përfundimet
8GB
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 580 8GB
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K (4.50 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 580 / 8 GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
