Po shfaqen 1–12 nga 23 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (3)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i5 (3)
- i7 (3)
- i9 (5)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (4)
- Ryzen 9 (2)
Filtroji sipas
- Nvidia (23)
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 2TB (2)
- 512GB SSD (4)
- 1TB SSD (15)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (23)
8GB
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Omen TG03-0177 Gaming PC, Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN TG03-0177 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Aksesorë | Maus + Tastierë |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
IBUYPOWER ESA7N56T01 Desktop, AMD Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 8GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | iBUYPOWER |
| Model | ESA7N56T01 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F, 8 core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti / 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo LOQ 15IRX10 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | LOQ 15IRX10 |
| CPU | Intel Core i5-13450HX, 10 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB |
| Screen | 15,6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060 8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...



