Po shfaqen krejt 4 përfundimet
8GB
Apple iMac 2017, 27″ 5K Retina, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 2TB Fusion, AMD Radeon Pro 580 8GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 2TB Fusion |
| GPU | AMD Radeon Pro 580/8GB |
| Display | 27″ 5K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Xeon E5-1630 V3 4GHz, 32GB RAM DDR4, 2TB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1630 V3 (4.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD Samsung |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming CyberPower GXi2000CSTV3, Intel Ultra 5 225F, 32 GB RAM DDR5, 2 TB NVMe, Nvidia RTX 5060 / 8GB
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Garancia | 12 Muaj |

