Po shfaqen 13–14 nga 14 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- i7 (14)
Filtroji sipas
- 2TB (1)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 256GB SSD (1)
- 512GB SSD (5)
- 1TB SSD (4)
- 500GB HDD (1)
- 256 GB MEMORY (1)
8GB
MSI Sword 15 A12UGS 15.6″ FHD Gaming Laptop, 144Hz, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 1TB SSD, NVIDIA RTX 3070Ti/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Sword 15 A12UGS |
| CPU | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 3070Ti/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i7-12900KF (16 Core, 5.00 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |