Po shfaqen 25–25 nga 25 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (2)
- Intel Core M 7 240H (1)
- ULTRA 7 (1)
- i5 (1)
- i7 (4)
- i9 (7)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (4)
- Ryzen 9 (2)
- Xeon (1)
Filtroji sipas
- 1TB SSD (25)
Filtroji sipas
- New (22)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (2)
8GB
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F, 6 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |