Po shfaqen 25–26 nga 26 përfundime gjithsej
8GB
Lenovo ThinkStation P720 Profesional Workstation, 2x Xeon Gold 5122, 64GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3060Ti/8GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkStation P720 |
| CPU | 2× Intel Xeon Gold 5122, 14 Cores (3.70ghz) |
| RAM | 64GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060Ti 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
LIAN LI Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| BRAND | LIAN LI |
|---|---|
| MODEL | WORKSTATION |
| CPU | Core i7-9800X (8 Core / Turbo Boost 4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 / 8 GB |
| STATUS | Used |
| GARANCIA | 6 Muaj |