Po shfaqen 25–36 nga 43 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 2TB (2)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 128GB SSD (1)
- 256GB SSD (3)
- 512GB SSD (10)
- 1TB SSD (22)
- 500GB HDD (1)
- 1TB HDD (2)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (28)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (14)
8GB
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo LOQ 15IRX10 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | LOQ 15IRX10 |
| CPU | Intel Core i5-13450HX, 10 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB |
| Screen | 15,6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P520C, Xeon W-2123, 64GB RAM DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX 1080 8GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkStation P520C |
| CPU | Xeon W-2123 |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GTX 1080 / 8GB |
| Status | Used |
Lenovo ThinkStation P720 Profesional Workstation, 2x Xeon Gold 5122, 64GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3060Ti/8GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkStation P720 |
| CPU | 2× Intel Xeon Gold 5122, 14 Cores (3.70ghz) |
| RAM | 64GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060Ti 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VF 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen 13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Nvidia RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Thin 15 B13VF |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming CyberPower GXi2000CSTV3, Intel Ultra 5 225F, 32 GB RAM DDR5, 2 TB NVMe, Nvidia RTX 5060 / 8GB
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Garancia | 12 Muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 1TB NVMe, RTX 5050 8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Super PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 5 9600X (6 core, 5.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | Windows 11 |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060/ 8 GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...