Po shfaqen krejt 4 përfundimet
AMD
Apple iMac 2019 21.5” Retina 4K, Intel i3, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon Pro 555X 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| CPU | Intel Core i3, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB HDD 5400 rpm |
| GPU | AMD Radeon Pro 555X/2 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP 24-CR0110 AiO 23.8″ FHD Touchscreen, AMD Athlon 7120U, 8GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | 24-CR0110 All-in-One |
| CPU | AMD Athlon Silver 7120U |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 23.8″ FHD Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 7, 8/16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Processor | AMD Ryzen 7 5825U, 8 Core (4.50GHz) |
| RAM | 8GB / 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Graphics Card | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |


