Po shfaqet përfundimi i vetëm
INTEL ARC
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL 14″ FHD Business Laptop, Core Ultra 7, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkBook 14 G8 IAL |
| Procesori | Intel Core Ultra 7 255H, 16 Core (5.10GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Ekrani | 14″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |